12 Kasım 2013 Salı

The Balm - Balm Jovi Palet

Günaydın herkese,

Bugün size yine The Balm' ın çok güzel bir ürünü olan, Balm Jovi Rockstar Paletten bahsedeceğim. Adından da anlaşılacağı gibi rockstarların adını alan bir palet. Yine The Balm'dan görmeye alışık olduğumuz cici mi cici bir ambalajı var.
Kapağı açınca çok şık bir kalp şeklinde aynası var. Paletin içerisinde 12 adet far ( 8 tanesi ışıltılı 4 tanesi de mat) 1 adet allık 1 adet aydınlatıcı ( Mary- Lou Manizer aydınlatıcı ya çok benziyor birebir aynısı gibi) ve 2 adette ruj bulunuyor.
Ben bu palete bayıldım bence farlar hem gündüz, hem gece makyajı yapmaya çok uygun. Rujların renkleri de oldukça güzel. Yanınızda da taşıyabileceğiniz çok kullanışlı harika bir palet bence. Eğer çok sık makyaj yapmıyorsanız ayrıca aydınlatıcı ve allık almanıza gerek yok bence.
Bu paletle yaptığım göz makyajı bu şekilde. Farları baz kullanmadan uyguladım, oldukça pigmentli farlar bence. Tek kötü tarafı biraz tozutmaları.
Sizde Gratis' in özel günlerde yaptığı  % 50 indirimle uygun fiyata bu palete sahip olabilirsiniz.
Kullananlar var mı? Sizde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.
Sevgilerimle :)))2 yorum:

  1. bencede çok kullanışlı bir palet içinde aydınlatıcı olması büyük bonus :)
    bu arada bloglowin linkini göremedim oradan takip daha rahat oluyor da :)

    YanıtlaSil
  2. Evet haklısın aydınlatıcı olması ayrı bir güzel yapıyor bu paleti :) Bloglovin linkini koydum ordan da takip edebilirsiniz. Teşekkürler :))

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...