21 Kasım 2013 Perşembe

Flormar Lıghts of Flowers

Merhabalar,
Bugün sizler için 2-3 haftadır % 80  indirimde olan Flormar Flowers serisinden bahsetmek istedim. :))
Benim indirimden aldığım ürünler, 2 ad.allık,1 ad.far, 1 ad. rimel,1 ad.BB krem, 2 ad.ruj ve 2 ad.lip gloss oldu. Gördüğünüz gibi indirimde varken bayağı bir ürün almış bulundum. :)))Allıklardan başlayalım isterseniz bende ki renkler, LF12 ve LF02 gerçekten renkleri çok hoş ambalajları da gördüğünüz gibi çok çok  güzel ,aynası da bulunuyor ambalajında ve şekillerini de çok beğendim doğrusu. Kalıcılık konusunda da başarılı bence. 9 gr.  indirimde 6,90 TL ye geldi. :))

Aldığım far a gelirsek ben koyu gri tonu seçtim diğer renkler çok iddialılardı. :)) Farı henüz kullanmadım kalıcılığı konusunda birşey söyleyemeyeceğim.Far 5 gr. Fiyatı 4,40 TL. :))

Aldığım rimel 2 taraflı, bir tarafı mavi ve diğer tarafı ise siyah alırken mavi tarafı kullanmayacağımı düşünmüştüm ama denediğimde hoşuma gitti bir kat siyah sürüp üstüne mavi sürdüm gayet hoş oldu yanılmıyorsam fiyatı 5,50 TL ye geldi. Kirpiklerimi uzattı ben beğendim günlük kullanım için gayet uygun.

BB kremi henüz kullanmadım ama kullananlar kapatıcılığını ve mat duruşunu  beğeniyorlar.SPF 15 içeriyor. 40 ml. Bu da 5 TL ye geldi. :))

Rujlarını çok çok begendim bende ki renkleri LF 33 ve LF 36 hem renkleri çok hoş hem yapıları dudaklarımı nemlendirip yumuşacık yapıyor içerisinde kiraz çiçeği özü, amber özü , shea ve kakao yağları bulunuyor. Kokularını da çok sevdim. Bunlar da 3,50 TL ye geldi.

Son olarak Lip Gloss lar LF 46 ve LF42 ikisinin rengini de çok begendim. LF 42 çok doğal duruyor. Fiyatı 3,50 TL.İndirim bu ay sonuna kadar devam ediyor, hala almadıysanız acele edin derim. :)) Siz neler düşünüyorsunuz?  indirimde ürünleri bulabildiniz mi? hangi ürünleri aldınız?  Paylaşın lütfen :)) Görüşmek üzere...


  

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...