18 Kasım 2013 Pazartesi

Bioderma Sensibio H2O

Merhabalar,

Öncelikle güzel bir hafta geçirmenizi diliyorum. Bloğumun bugünkü konuğu benim çok çok sevdiğim ve severek kullandığım, Hassas ciltler için durulama gerektirmeyen temizleyici, makyaj çıkarıcı, ve yatıştırmaya yardımcı misel solüsyon.
Bu ürün benim vazgeçilmez temizleyicim ve makyaj çıkarıcım.Kullanmaya başladığım ilk günden itibaren vazgeçilmezim oldu. Daha önce bir çok ürün kullandım ama hiç biriyle yıldızımız bu kadar tutmadı :))


Hassas cildime hiçbir yan etki yapmadı, aksine yatıştırıp rahatlattı.Bu ürürnü kullanmaya başladığım günden itibaren elim başka bir temizleyiciye vs. gitmiyor. Göz çevremde de gönül rahatlığıyla kullandığım bir ürün.
Yanma veya alerji gibi bir durumla karşılaşmadım.Bu ürünü eczanelerde ve online olarak temin edebilirsiniz. Ürün 100 ml, 250 ml, ve 500 ml lik ambalajlarda satılıyor.500 ml olan 59 TL civarında bazen 1 alana 1 hediye kampanyası oluyor ve gayet uygun fiyata geliyor. Bu ürünü internet üzerinden online olarak almayı düşünenler varsa lütfen dikkat edin ve güvendiğiniz sitelerden alın çünkü bazı siteler kampanya adı altında son kullanma tarihi geçmiş ürünleri satıyorlar dikkatli olun derim.
Görüşmek üzere...  

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...