19 Kasım 2013 Salı

Bioderma Sensibio Eye


Merhaba arkadaşlar ,
Bir kaç gündür size Bioderma ürünlerini anlatıyorum, başlamışken kullandığım diğer ürünleri de anlatayım istedim. :)
Hassas ciltler için göz çevresi nemlendirici bakım jeli olarak geçiyor. Benim cildim hassas karma olduğu için, ben bu pembe seriyi kullanıyorum. 
Bioderma'nın diğer ürünleri gibi parfüm ve koruyucu katkı maddesi , paraben içermiyor. Bioderma ürünlerini tercih etmemde ki büyük etken, içerikleri benim için ürünlerin içerikleri çok önemli çünkü.
İçerisinde ki kafein ile göz altı torbalanmalarına da etkili olduğu yazıyor. Bende torbalanma olmadığı için, etkisinden bahsedemeyeceğim.
Yapısı hafif , yağlı yapış yapış bir his bırakmıyor. Nemlendirirken göz çevresini germiyor, yumuşak bir his bırakıyor.
Ürünün kırışıklık önleyici veya iyileştirici gibi bir vaadi ve etkisi yok. Ürün jel yapısında , nenlendirmesi güzel fakat, bence 30 yaş ve üzerine hitap edecek etkili bir ürün değil. 25- 30 yaş arası günlük göz çevresini nemlendirmek için kullanılacak bir ürün. 15 ml. Fiyatı 49 Yada 59 TL gibi tam hatırlamıyorum. Bioderma bazen 3 al 2 öde kampanyası yapıyor, ben o şekilde almıştım kampanyayla bayağı uyguna geliyor. :)) 
Kullananlar var mı ? siz neler düşünüyorsunuz ? 

1 yorum:

  1. merhaba ben kırışıklık önleyici olarak daha uygun fiyata hyaluronic acid ve serumunu kullanmanızı öneririm. Araştırırsanız cilt yenileyici özelliğine şaşıracaksınız. Gerçekten cildi yeniliyor ve kırışmasını önlüyor. Piyasada en uygun fiyata DOA Kozmetik satıyor. Şiddetle tavsiye ederim…

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...